Our Events

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Wielki Reset: Jaką przyszłość planuje nam globalna władza? dr.M Ziętek-Wielomska, prof.A.Wielomski

18 kwietnia @ 18:00 - 19:30

Free

Zapraszamy na niezwykłe spotkanie poświęcone analizie współczesnych globalnych tendencji i przyszłych wyzwań dla społeczeństwa oraz gospodarki. Dr Maria Ziętek-Wielomska oraz Profesor Adam Wielomski, wybitni eksperci z zakresu polityki, przybliżą nam kwestię “Wielkiego Resetu” – paradoksalnie zarówno enigmatycznego, jak i omawianego na szeroką skalę hasła, które pojawiło się na światowej scenie wraz z pandemią COVID-19.

W obliczu globalnych zmian, takich jak pandemia, zmiany klimatyczne, oraz narastające nierówności społeczne, pytanie o to, jaką przyszłość planuje nam globalna władza, staje się niezwykle istotne. Czy kierujemy się ku lepszemu jutru, gdzie równość, zrównoważony rozwój i sprawiedliwość społeczna będą kluczowymi wartościami? Czy też przyszłość rysuje się w mrocznych barwach globalnej dominacji, stratyfikacji społecznej i ograniczenia swobód jednostki?

Podczas naszego wydarzenia, dr Ziętek-Wielomska oraz Profesor Wielomski przybliżą nam różne scenariusze rozwoju sytuacji na światowej arenie. Przedstawią także propozycje działań, które mogą wpłynąć na kształtowanie przyszłości w sposób pozytywny i zrównoważony. Dyskusja będzie otwarta, zachęcamy do udziału zarówno przedstawicieli świata akademickiego, jak i praktyków z różnych dziedzin. Warto być gotowym na nowe perspektywy i inspiracje, które mogą przynieść nam jasność w tych niespokojnych czasach.

dr Magdalena Ziętek-Wielomska

Doktor nauk o polityce, Prezes Fundacji Instytut Badawczy Pro vita bona, zastępca redaktora naczelnego czasopisma naukowego „Pro Fide Rege et Lege” i redaktor naczelny internetowego miesięcznika „Nowoczesna Myśl Narodowa”. Publicystka, autorka kilkudziesięciu publikacji naukowych, działaczka społeczna. Zajmuje się sterowaniem społecznym, cybernetyką i filozofią. Propaguje budowanie otoczenia przyjaznego myśleniu.

prof. Adam Wielomski

(ur. 25 grudnia 1972 w Warszawie) – polski politolog i publicysta, historyk idei, profesor nauk społecznych oraz nauczyciel akademicki. W latach 1999–2001 był doradcą prezesa Rady Ministrów ds. komunikacji społecznej. W 2004 został prezesem Klubu Zachowawczo-Monarchistycznego. Jest stałym współpracownikiem tygodników „Najwyższy Czas!” i „Myśl Polska” oraz redaktorem naczelnym kwartalnika „Pro Fide Rege et Lege”. Był również redaktorem naczelnym portalu konserwatyzm.pl. 1 kwietnia 2012 zrzekł się tej funkcji i został zastępcą redaktora naczelnego. Sprawuje także funkcję prezesa zarządu Towarzystwa Naukowego Myśli Politycznej i Prawnej. Jest członkiem władz Towarzystwa Nauk o Bezpieczeństwie oraz zasiada w zarządzie Fundacji Pro vita bona.

Patron nad wydarzeniem objęli: Fundacja Pro vita bona, EWTN PL

Przypominamy o tym, że aby wziąć udział w spotkaniu, obowiązkowa jest rejestracja przez naszą stronę.
Rezerwacja jest ważna do 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Zwracamy się również z uprzejmą prośbą o zakup na miejscu napoju oraz ciasta — pozwala nam to organizować wydarzenie bezpłatnie.

☕️☕️☕️   ☕️☕️☕️   ☕️☕️☕️

Agere Contra Kawiarnia z Wartościami!

Mieszcząca się przy ul. Chłodnej 2/18 (wejście od ulicy Białej) w Warszawie
Jesteśmy firmą rodzinną z dużym doświadczeniem i stażem budowania relacji. Odznaczamy się olbrzymią kreatywnością w działaniu.

Co u nas znajdziesz?

  • domowe ciasta tradycyjne,bez cukru i wegańskie
  • wyjątkowe naleśniki o niepowtarzalnym smaku
  • szeroki asortyment napoi
  • produkty ketogeniczne
  • dostawę do domu z aplikacji delivery
  • Konferencje / Szkolenia Spotkania Biznesowe / Warsztaty / Networking
  • Imprezy okolicznościowe / chrzciny / komunie / przyjęcia weselne / wieczory kawalerskie i panieńskie / urodziny / konsolacje

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – — – – – – – – – – – – – – –
➤ Kanał YouTube: / Agere Contra
➤ Strona: www.agerecontra.pl
➤ Facebook: https://www.facebook.com/agerecontra

➤ Instagram: https://www.instagram.com/agere_contra_/

➤ Twitter:  https://twitter.com/Agere_Contra_  

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – — – – – – – – – – – – – – –

Jeśli podoba Ci się nasza inicjatywa wyślij nawet złotówkę – ona będzie dla nas cenniejsza od złota.

❤ Przekaż darowiznę bezpośrednio na Fundację Wiara w Biznesie. Numer konta: 21 1020 3974 0000 5902 0293 0337 z dopiskiem: Darowizna na cele statutowe.
❤ Zostań naszym stałym patronem:
https://patronite.pl/agerecontra

Szczegóły

Data:
18 kwietnia
Czas:
18:00 - 19:30
Koszt:
Free

Organizator

Agere Contra

Miejsce

Agere Contra
Chłodna 2/18
Warszawa, Mazowieckie 00-891 Polska
+ Google Map

Bilety

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Bezpłatna rezerwacja miejsca - Wielki Reset
0,00
2 available
×