Our Events

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Śmierć i Męczeństwo Jezusa Chrystusa analizując Bazylikę Grobu Pańskiego – prof. Marek Baraniak wieloletni przewodnik po Ziemi Świętej

20 marca @ 18:00 - 19:00

Free

Śmierć i Męczeństwo Jezusa Chrystusa analizując Bazylikę Grobu Pańskiego – prof. Marek Baraniak wieloletni przewodnik po Ziemi Świętej

Zapraszamy na niezwykłe wydarzenie, które przeniesie Cię w serce religijnych i historycznych tajemnic. Profesor Marek Baraniak, wybitny ekspert i wieloletni przewodnik po Ziemi Świętej, poprowadzi wyjątkową analizę dotyczącą “Śmierci i Męczeństwa Jezusa Chrystusa” w kontekście fascynującej Bazyliki Grobu Pańskiego.

Podczas tego wydarzenia odkryjesz tajemnice i symbolikę związane z ostatnimi chwilami życia Jezusa oraz jego męczeństwem. Profesor Baraniak, mający bogate doświadczenie w prowadzeniu eksploracji świętych miejsc, zabierze Cię w podróż przez historię i duchowość tego wyjątkowego miejsca.

Bazylika Grobu Pańskiego, pełna duchowego znaczenia dla milionów wiernych na całym świecie, stanie się sceną głębokich refleksji nad cierpieniem i zmartwychwstaniem Chrystusa. Przeżyj tę wyjątkową podróż w towarzystwie profesora Baraniaka, który dzieli się swoją wiedzą i pasją, odkrywając głębsze warstwy znaczenia tych niezwykłych wydarzeń.

Dołącz do naszej społeczności, by zanurzyć się w duchowym bogactwie i mistycyzmie Bazyliki Grobu Pańskiego, wzbogacając swoje zrozumienie i doświadczenie wiary poprzez tę wyjątkową analizę prowadzoną przez profesora Marka Baraniaka.

dr hab. Marek Baraniak, prof. UW – pracuje na Wydziale Orientalistycznym Uniwersytetu Warszawskiego. Zajmuje się epigrafiką i wczesną literaturą hebrajską, aramejskimi targumami oraz językami biblijnymi.

Patron nad wydarzeniem objęli: EWTN PL

Przypominamy o tym, że aby wziąć udział w spotkaniu, obowiązkowa jest rejestracja przez naszą stronę.
Rezerwacja jest ważna do 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Zwracamy się również z uprzejmą prośbą o zakup na miejscu napoju oraz ciasta — pozwala nam to organizować wydarzenie bezpłatnie.

☕️☕️☕️   ☕️☕️☕️   ☕️☕️☕️

Agere Contra Kawiarnia z Wartościami!

Mieszcząca się przy ul. Chłodnej 2/18 (wejście od ulicy Białej) w Warszawie
Jesteśmy firmą rodzinną z dużym doświadczeniem i stażem budowania relacji. Odznaczamy się olbrzymią kreatywnością w działaniu.

Co u nas znajdziesz?

  • domowe ciasta tradycyjne,bez cukru i wegańskie
  • wyjątkowe naleśniki o niepowtarzalnym smaku
  • szeroki asortyment napoi
  • produkty ketogeniczne
  • dostawę do domu z aplikacji delivery
  • Konferencje / Szkolenia Spotkania Biznesowe / Warsztaty / Networking
  • Imprezy okolicznościowe / chrzciny / komunie / przyjęcia weselne / wieczory kawalerskie i panieńskie / urodziny / konsolacje

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – — – – – – – – – – – – – – –
➤ Kanał YouTube: / Agere Contra
➤ Strona: www.agerecontra.pl
➤ Facebook: https://www.facebook.com/agerecontra

➤ Instagram: https://www.instagram.com/agere_contra_/

➤ Twitter:  https://twitter.com/Agere_Contra_  

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – — – – – – – – – – – – – – –

Jeśli podoba Ci się nasza inicjatywa wyślij nawet złotówkę – ona będzie dla nas cenniejsza od złota.

❤ Przekaż darowiznę bezpośrednio na Fundację Wiara w Biznesie. Numer konta: 21 1020 3974 0000 5902 0293 0337 z dopiskiem: Darowizna na cele statutowe.
❤ Zostań naszym stałym patronem:
https://patronite.pl/agerecontra

Szczegóły

Data:
20 marca
Czas:
18:00 - 19:00
Koszt:
Free

Miejsce

Agere Contra
Chłodna 2/18
Warszawa, Mazowieckie 00-891 Polska
+ Google Map

Bilety

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available
×