Our Events

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Chrześcijańskie Randki (speed dating) Warszawa grupa: Standard

16 października @ 18:30 - 20:30

chrzescijanskie randki
Speed dating, czyli tzw. szybkie randki to coraz bardziej popularna możliwość poznawania nowych ludzi. Pomysł powstał w 1998 w Los Angeles i szybko okazało się, że to doskonały sposób na znalezienie drugiej połówki. To rozwiązanie na miarę dzisiejszych czasów, w których cierpimy na brak czasu. Jeżeli jesteś osobą, która przeżyła już kilkadziesiąt nieudanych randek, znasz już wszystkie osoby z kręgu znajomych, przekonałeś się, że poznawanie ludzi w internecie często przynosi zawód, a jednocześnie jesteś człowiekiem wartościowym i lubisz wyzwania to świetnie trafiłeś.

Speed dating – ok, ale dlaczego „chrześcijański”? Na nasze spotkania przychodzą ludzie, którzy otwarcie głoszą swoje przywiązanie do wartości wypływających z wiary w Boga i zapisanych w Piśmie Świętym. Jesteśmy zdania, że to właśnie wspólne wartości są tym, co pozwala najlepiej scementować relacje między ludźmi.

Na czym polegają szybkie randki? W sali spotyka się kilkanaście kobiet i mężczyzn, którzy siadają naprzeciwko siebie. Mają ok. 5-10 min, aby się poznać. Po ich upływie zmieniają miejsce i zaczynają rozmowę z kolejną osobą. Uczestnicy otrzymują kwestionariusze, na których po zakończeniu zabawy zaznaczają, czy chcieliby kontynuować znajomość z danym rozmówcą. Jeśli dwie osoby wybiorą siebie nawzajem, przekazujemy im kontakt.

Przedział wiekowy dla grupy STANDARD: 25-35 kobiety, 27-38 mężczyźni.

Cena:
33 zł – przedpłata
50 zł – płatność na miejscu (tylko gotówką)

Prosimy wszystkich o przybycie 10 min przed czasem rozpoczęcia Chrześcijańskich Randek, abyśmy mogli zacząć punktualnie!
Po szybkich randkach zachęcamy do zostania w kawiarni i wzięcia udziału w karaoke!

UWAGA!
W związku z aktualnymi obostrzeniami sanitarnymi w wydarzeniu może wziąć udział 20 osób. Zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o przyjście w przyłbicach lub maseczkach. Jeśli ktoś z Państwa nie będzie miał którejś z nich przy sobie, to będzie można je u nas zakupić: maseczka jednorazowa 1zł, mini przyłbica 10 zł. Jeśli ktoś z Państwa nie może nosić maseczki, prosimy o przedstawienie dokumentu, który na to pozwala. W razie wszelkich uwag prosimy kierować się do osoby prowadzącej speed dating.

Zapisy przez stronę: https://chrzescijanscysingle.pl/wydarzenie/chrzescijanskie-randki-speed-dating-warszawa-grupa-standard-34/

Szczegóły

Data:
16 października
Czas:
18:30 - 20:30

Organizator

Agere Contra

Miejsce

Agere Contra
Chłodna 2/18
Warszawa, Mazowieckie 00-891 Polska
+ Google Map