Our Events

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wyjątkowy Gość – Krzysztof Jędrzejewski

13 lutego 2020 @ 19:00 - 21:00

Free

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu “Wyjątkowy gość”!
Będą to spotkania z ludźmi sztuki, kultury, biznesu, edukacji czy mediów. Każdy nasz Gość podzieli się swoją historią i doświadczeniem. Będzie to czas inspiracji i olbrzymiej dawki motywacji.

Gościem głównym spotkania będzie Krzysztof Jędrzejewski – 13 najbogatszy Polak wg Forbes 2013 r. Działalność gospodarczą rozpoczął w 1991 r. jako założyciel, istniejącego do dziś centrum ogrodniczego. Z zamiłowania jest ogrodnikiem. Poza ogrodnictwem interesuje się fotografią, pisze także wiersze.
Pieniądze – zarówno w działalności biznesowej jak i społecznej – są dla Krzysztofa jedynie narzędziem do osiągania celów. Angażuje się on w działalność licznych fundacji i organizacji charytatywnych. Z jego inicjatywy powstało Stowarzyszenie „Chcemy Pomóc”, jest członkiem „OBDS” – od biznesu do służby.

Spotkanie, które odbędzie się kawiarni Agere Contra poprowadzi Tomasz Sztreker – właściciel Polskiej Akademii Biznesu, Chrześcijańscy Single, a także kawiarni Agere Contra.

 

Wstęp wolny!
Na wydarzenie obowiązują zapisy.
Zapisując się wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji organizacyjnych i marketingowych od Polskiej Akademii Biznesu (Administrator danych). Możesz cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.

Szczegóły

Data:
13 lutego 2020
Czas:
19:00 - 21:00
Koszt:
Free

Organizator

Agere Contra

Miejsce

Agere Contra
Chłodna 2/18
Warszawa, Mazowieckie 00-891 Polska
+ Google Map

Bilety

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available
×