Our Events

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wojciech Sumliński w Agere Contra – Czas Apokalipsy

13 grudnia 2022 @ 18:30 - 20:30

Free

Wojciech Sumliński – dziennikarz śledczy, zaprasza na cykl spotkań o nazwie “Czas Apokalipsy”
Spotkanie poprowadzi Tomasz Sztreker

Są to elitarne spotkania dla zamkniętego grona 50 uczestników, tylko na zapisy, podczas których będzie można zadawać pytania, które nigdy jeszcze nie padły na forum.
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

O czym będziemy rozmawiać?
O pogłębiającym się chaosie, który ma doprowadzić do ustanowienia nowego ładu na świcie. O Wojnie na Ukrainie i ich konsekwencjach, o tym czemu amerykańscy analitycy i dy-plomaci określali Ukrainę i Polskę – strefa zgniotu. Jakie są przyczyny i co ma zmienić nadchodzący kryzys wszech czasów, zainicjowany przez pandemię-nie pandemię – pogłębiony przez wojnę – i politykę rządów, które uległy globalistom.

Aby się zapisać należy wybrać kupić bilet o wartości 0 zł. Należy przejść cały proces rejestracji wpisując swoje dane, które będa sprawdzane przy wejściu. Osoby niezapisane mogą nie zostać wpuszczone na wydarzenie.

Spotkanie ma charakter bezpłatny- aby kawiarnia mogła się utrzymać i mogła funkcjonować zapraszamy do zakupu napoju i ciasta podczas spotkania.

Rezerwacja miejsca obowiązuje do 5 minut od rozpoczęcia spotkania, czyli 18:35. Po tym czasie wejść będą mogły osoby z listy rezerwowej.

Szczegóły

Data:
13 grudnia 2022
Czas:
18:30 - 20:30
Koszt:
Free

Bilety

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available
×