Our Events

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

System Diabła – Spotkanie z Pawłem Lisickim

22 marca @ 18:30 - 20:30

Free
Paweł Lisicki, System Diabła, Agere Contra, Tomasz Sztreker, Do Rzeczy

Spotkanie Autorskie, z redaktorem naczelnym tygodnika Do Rzeczy Pawłem Lisickim poświęcone będzie zagrożeniom cywilizacji, której nasz gość opisał w książce “System Diabła”. Poznajemy w niej sposób myślenia i plany władcy piekieł w formie spisanego bloga.

“Jak ja was nienawidzę, synowie Adama. Was, małp, które uzurpują sobie prawo do bycia najbardziej ukochanymi istotami Wielkiego Łaskawcy. Odzyskałem wreszcie kontrolę nad światem. Mam go
w garści i nikt mnie już nie wykiwa. Nadeszły radosne chwile oczekiwania na kapitulację. Na przybycie posłańca, który przyniesie białą flagę. Lada moment zatriumfuję.
Doprowadziłem do tego, że małpy ukochały zniewolenie. Pantokrator dał im wolną wolę, a ja znalazłem sposób, żeby się jej wyrzekli. Wolność zastąpili wygodą. Mogę nimi sterować
i manipulować. Sami myślą o sobie jak o zwierzętach. Zabiłem
w nich duszę. Są teraz konstruktorami własnego zatracenia.
Zbliża się najważniejszy moment w historii świata. Nieubłaganie nadchodzi moje zwycięstwo. Zaczynam więc robić notatki z moich działań, aby służyły pomocą w diabelskich uczelniach. To jest blog wszech czasów. My, diabły, kochamy technologię
i uwielbiamy nowinki. A po zwycięstwie nie będzie już niczego nowego. Przecież idziemy do boju po to, żeby było jak dawniej. Zanim pojawiła się małpa zwana człowiekiem.”

Paweł Andrzej Lisicki (ur. 20 września 1966) – polski dziennikarz, publicysta, pisarz, w latach 2006–2011 redaktor naczelny dziennika Rzeczpospolita, w latach 2011–2012 redaktor naczelny tygodnika Uważam Rze. Od 2013 jest redaktorem naczelnym tygodnika Do Rzeczy.

Spotkanie jest bezpłatne. Aby wziąć udział obowiązkowa jest rejestracja.
Zwracamy się do Państwa z prośbą o zakup ciasta i napoju na miejscu, które pozwalają nam realizować spotkani bezpłatnie.

Patroni wydarzenia:
Wydawnictwo Fronda, Radio Wnet, Gość Niedzielny, Niedziela Telewizja EWTN

Szczegóły

Data:
22 marca
Czas:
18:30 - 20:30
Koszt:
Free

Miejsce

Agere Contra
Chłodna 2/18
Warszawa, Mazowieckie 00-891 Polska
+ Google Map

Bilety

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available
×