Our Events

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wojciechech Sumliński – Czy to już nasza wojna?

24 marca @ 18:30 - 20:30

Free
Wojciech Sumliński, Czy to nasza wojna?, Agere Contra

Kolejne spotykanie z Wojciechem Sumlińskim w Agere Contra, podczas którego będziemy odkrywać prawdę.
Spotkanie z Wojciechem Sumlińskim.
Tym razem będziemy rozmawiać o Wojnie na Ukrainie. Wojciech Sumliński wraz z Tomaszem Budzyńskim, mówili jeszcze przed jej rozpoczęciem, że atak Rosji jest praktycznie przesądzony. Swoją wiedzę czerpali, z niezaprzeczalnych źródeł, które nie tylko potwierdziły to co się wydarzyło, ale niestety pokazało jeden z najgorszych scenariuszy. Podczas spotkania będziemy mówić o planach Rosji oraz o informacjach, które szerzej nie są przekazywane opinii publicznej, a do których podczas dziennikarskiego śledztwa dotarł nasz gość.
Podczas spotkania będzie można nabyć książkę “(Nie)nasza wojna” wraz z podpisem autora.

Aby się zapisać należy wybrać kupić bilet o wartości 0 zł. Należy przejść cały proces rejestracji wpisując swoje dane, które będą sprawdzane przy wejściu. Osoby niezapisane mogą nie zostać wpuszczone na wydarzenie.

Spotkanie ma charakter bezpłatny, zwracamy się z prośbą o zakup napoju i ciasta, które pozwalają na pokrycie podstawowych kosztów organizacyjnych.

Ze względu na wielkość sali prosimy przyjść najpóźniej na 15 minut przed rozpoczęciem, w celu zajęcia miejsc, czyli na 18:15.
Rezerwacja miejsca obowiązuje do 18:20 (czyli na 10 minut przed rozpoczęciem spotkania).

Osoby z listy rezerwowej w razie braku miejsc na dużej sali mogą skorzystać z drugiej naszej sali, aby uczestniczyć w spotkaniu, które będzie tam transmitowane. Z drugiej sali również będzie możliwość zadawania pytań, a na koniec podania ręki Wojciechowi Sumlińskiemu, zakupu książki o otrzymania podpisu.

Szczegóły

Data:
24 marca
Czas:
18:30 - 20:30
Koszt:
Free

Bilety

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available
×