Our Events

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Śniadanie Chrześcijańskiego Klubu Biznesu

16 września @ 10:00 - 12:00

30zł

Co tydzień środę o godz. 10:00 w kawiarni Agere Contra zapraszamy na śniadania Chrześcijańskiego Klubu Biznesu!

Pomysłodawcą i organizatorem spotkań jest Tomasz Sztreker. Współtwórca fundacji Wiara w Biznesie. Przeprowadził cykl konferencji nt. przedsiębiorczości i wartości w biznesie “Katolicka rewolucja w biznesie”. Jego ostatnie konferencje odbyły się w 21 miastach Polski. Uczestniczyło w nich ponad 1200 osób. Właściciel kawiarni Agere Contra. Absolwent SGH i Akademii Teatralnej, studiował też psychologię i teologię. Założyciel m.in. Polskiej Akademii Biznesu, Chrześcijańskich Singli, członek Catholic Voices.

Śniadanie skierowane jest dla przedsiębiorców, którzy chcą:
– budować swoje firmy w oparciu o wartości
– poznać innych przedsiębiorców, którzy podzielają te same wartości
– rozwijać swoje firmy
– zwiększać zyski dzięki nowoczesnym rozwiązaniom dla biznesu

Program:
1. Modlitwa
2. Śniadanie
3. Przedstawienie się uczestników
4. Prezentacja/Warsztaty

Chrześcijański Klub Biznesu zrzesza największych przedsiębiorców w Polsce, którzy prowadzą swoje działalności w oparciu o wartości. Nasze spotkania networkingowe pomogły niejednej firmie wejść na wyższy poziom działania. Nie czekaj, dołącz do nas!

Ilość miejsc jest ograniczona. Na śniadanie obowiązują zapisy. Na potwierdzenia udziału czekamy do poniedziałku poprzedzającego śniadanie do godz. 17:00.
Każda osoba może skorzystać z dwóch pierwszych śniadań w cenie 30 zł każde. Szczegóły dot. kosztów kolejnych śniadań oraz możliwość dołączenia do Chrześcijańskiego Klubu Biznesu – Karolina Margas: karolina@agerecontra.pl lub tel. 509 767 673

Szczegóły

Data:
16 września
Czas:
10:00 - 12:00
Koszt:
30zł

Organizator

Agere Contra

Miejsce

Agere Contra
Chłodna 2/18
Warszawa, Mazowieckie 00-891 Polska
+ Google Map

Bilety

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available