Our Events

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Samotność w związku: jak zbudować relację opartą na miłości? [LoVeUnLoCk]

5 października 2023 @ 18:30 - 20:00

Free

Samotność w związku: jak zbudować relację opartą na miłości? [LoVeUnLoCk]

LoVeUnLoCk – odkrywanie tajemnic relacji

Tomasz Sztreker, założyciel Chrześcijańskich Singli, oraz Ewa Sztreker, założycielka Oblicza Kobiety, zapraszają do głębokiej rozmowy o znaczeniu samotności i związku w życiu. Czy bycie singlem może być źródłem prawdziwego szczęścia? Jakie potrzeby zaspokaja relacja i małżeństwo? W jaki sposób budować satysfakcjonujący związek? Wraz z ekspertami i historiami słuchaczy, odkryją różne oblicza radości oraz wyzwania płynące z życia w pojedynkę i we dwoje. Dzięki inspirującym przykładom z życia oraz praktycznym narzędziom, odkryją, jak osiągnąć harmonię między myśleniem a działaniem. Podzielą się sekretami budowania wymarzonego związku oraz wyjątkowym podejściem do randkowania. To podcast dla tych, którzy pragną przyciągnąć prawdziwą miłość poprzez autentyczność i rozwój osobisty. Przełamią stereotypy płciowe, zastanowią się nad potrzebami mężczyzn i kobiet oraz wskażą drogę do zrozumienia, co naprawdę buduje zdrowe i satysfakcjonujące relacje.

Chrześcijańscy Single

Czujesz, że wszyscy ludzie, którzy wyznają wartości, podobne do Twoich są już zajęci? Nic bardziej błędnego!  Daj nam szansę, a wyprowadzimy Cię z błędu! Naszą misją jest pomoc takim ludziom jak Ty! Specjalnie dla Was organizujemy imprezy, chrześcijańskie randki, szkolenia, rekolekcje i wiele innych, a wszystko po to, żeby ułatwić Wam zrobienie pierwszego kroku i odnalezienie miłości swojego życia. 

Na nasze wydarzenia przychodzą ludzie, którzy otwarcie głoszą swoje przywiązanie do wartości wypływających z wiary w Boga i zapisanych w Piśmie Świętym. Jesteśmy zdania, że to właśnie wspólne wartości są tym, co pozwala najlepiej scementować relacje między ludźmi.Od początku naszej działalności, czyli 14 lutego 2015 r.  w związek małżeński weszło ponad tysiąc par.

Wydarzenie się odbywa w Agere Contra przy ul. Chłodnej 2/18 w Warszawie (wejście do ul. Białej)

Szczegóły

Data:
5 października 2023
Czas:
18:30 - 20:00
Koszt:
Free

Miejsce

Agere Contra
Chłodna 2/18
Warszawa, Mazowieckie 00-891 Polska
+ Google Map

Bilety

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available
×