Our Events

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Randki Małżeńskie: Temperament i charakter bracia nie-bliźniacy, czyli dlaczego (nie) mogę się zmienić dla Ciebie

25 marca @ 18:00

167zł

Randki małżeńskie

Jesteś w małżeństwie rok, dwa, dwadzieścia, czterdzieści….. Może przydałoby się coś odświeżyć, mały remoncik relacji? Wpadnij do Agere Contra na randkę małżeńską. Oczarujecie się sobą i tym miejscem.

Spotkanie będzie na temat: “Randki Małżeńskie: Temperament i charakter bracia nie-bliźniacy, czyli dlaczego (nie) mogę się zmienić dla Ciebie”
Spróbujmy spojrzeć na współmałżonka w perspektywie daru otrzymanego od Boga i na nowo zachwycić się tym darem.

Na spotkaniu:

  • Poznacie odpowiedzi na ważne małżeńskie wyzwania podane w lekko strawnej, choć treściwej formie
  • Odkryjecie się na nowo podczas rozmowy we dwoje
  • Przetrenujecie umiejętności bycia razem podczas warsztatów
  • Rozsmakujecie się w wyśmienitej kawie, pysznym domowym cieście oraz specjalnie przygotowanej kolacji*
  • Spędzicie czas w pięknym nastrojowym wnętrzu w romantycznej atmosferze

Spotkanie poprowadzą Magda i Wiesław Grabowscy.
Magda i Wiesław przez 35 lat byli misjonarzami pracującymi w ramach międzynarodowego ruchu misyjnego Campus Crusade for Christ International (w Polsce RChMt28). We współpracy z FamilyLife Ministry od 1993 do 2018 r. prowadzili Służbę Rodzinie, działając na rzecz małżeństw i rodzin. Przez wiele lat inicjowali i rozwijali ruch domowych grup małżeńskich pod nazwą Twórcy Domowego Ogniska. Obecnie pracują w Fundacji Prodoteo, której Wiesław jest prezesem. Prowadzą konferencje, seminaria, rekolekcje dla małżeństw i rodziców oraz autorskie kursy dla narzeczonych. Są współautorami podręcznika do przedmiotu Wychowanie do Życia w Rodzinie pt. “Zanim wybierzesz”. Prowadzą też rekolekcje, wykłady, kursy i grupy o tematyce Biblijnej. Współpracują z wieloma chrześcijańskimi środowiskami, stowarzyszeniami, wspólnotami, parafiami, ośrodkami rekolekcyjnymi. Wiesław jest wykładowcą na rekolekcjach, seminariach i konferencjach dla mężczyzn, a Magdalena dla kobiet. Jest też autorką książek “Kobieta warta królestwa”, “Klucze do pokoju”, “Niezapomniane” oraz książek dla dzieci “Wielka wędrówka” i “Cudowna przemiana”.
Są małżeństwem od lutego 1979 roku, rodzicami trzech synów i dziadkami ośmiorga wnucząt. Lubią pływać, nurkować, Wiesław jest z wielbicielem motoryzacji, a Magda nordic walkingu i dobrej kawy.

*Menu(szczegółowe dania będą podane wkrótce):
Pakiet 1:
Kawa i herbata;
Zupa
Danie główne: lasagne bolognese
Deser: Panna Cotta

Możliwość dodatkowego zakupu butelki wina na miejscu za 60 zł.

Szczegóły

Data:
25 marca
Czas:
18:00
Koszt:
167zł

Organizator

Agere Contra

Miejsce

Agere Contra
Chłodna 2/18
Warszawa, Mazowieckie 00-891 Polska
+ Google Map

Bilety

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available
×