Our Events

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Podróżniczy wtorek – GAMBIA – mały kraj Afryki z potencjałem

13 października @ 19:00 - 21:00

Free

podrozniczy wtorek gambia agere contra
Gambia? 🇬🇲 A gdzie to w ogóle jest? Czy warto tam jechać? TAK! Gambia to najmniejszy kraj w Afryce. Uzyskał niepodległość dopiero w 1965 roku. Jego bogactwem są orzeszki ziemne, dostęp do morza, piękne widoki i ludzie.

Jeśli chcesz się dowiedzieć:
➡ Jak żyje plemię Manjago
➡ Relacjach między muzułmanami (95%) i chrześcijanami (5%)
➡ Codzienności, pracy i marzeniach młodych Gambijczyków
➡ Bogatej faunie, bo właśnie tutaj występuje 560 gatunków ptaków, najwięcej w całej Afryce!

Przyjdź na spotkanie z ks. Piotrem Wojnarowskim, który od ponad 17 lat pracuje w Afryce. Zachwycony jest jej różnorodnością, ludźmi i kolorami. W czasie spotkania będzie można nabyć książkę „Przywrócona”. Ks. Piotr opisuje w niej historie dziewczyny, która po latach wykorzystywania i poniżania otrzymała pomoc. Misjonarz także dzieli się swoimi przemyśleniami i doświadczeniem pracy z młodymi w Afryce. Opowie też o nowej misji w Gambii i jej wyzwaniach.

Zapraszamy 13 października (wtorek) o godz. 19.00 do kawiarni Agere Contra w Warszawie.

Wstęp wolny!

W związku z aktualnymi obostrzeniami sanitarnymi w wydarzeniu może wziąć udział 20 osób. Wymagana rejestracja poniżej na stronie.
Zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o przyjście w przyłbicach lub maseczkach. Jeśli ktoś z Państwa nie będzie miał którejś z nich przy sobie, to będzie można je u nas zakupić: maseczka jednorazowa 1zł, mini przyłbica 10 zł. Jeśli ktoś z Państwa nie może nosić maseczki, prosimy o przedstawienie dokumentu, który na to pozwala.

Szczegóły

Data:
13 października
Czas:
19:00 - 21:00
Koszt:
Free

Organizator

Agere Contra

Miejsce

Agere Contra
Chłodna 2/18
Warszawa, Mazowieckie 00-891 Polska
+ Google Map

Bilety

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available