Our Events

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Od spotkania do zakochania:historia Justyny i Marka [Chrześcijańscy Single]

15 września @ 18:30 - 20:30

Free

 Od spotkania do zakochania 

“Od Spotkania do Zakochania” to nie tylko nazwa wydarzenia, ale także droga, którą przebyły pary, które poznały się na naszych Chrześcijańskich Singlach. Zapraszamy Was na wieczór pełen inspirujących historii i wzruszeń, gdzie pary podzielą się swoimi opowieściami o tym, jak z pozornie zwykłego spotkania mogło narodzić się prawdziwe uczucie. To doskonała okazja, aby uwierzyć, że miłość może się zdarzyć w najmniej oczekiwanych momentach. Niezależnie od tego, czy jesteś singlem czy parą, czekają na Ciebie cenne nauki o miłości, zaufaniu i budowaniu trwałych relacji. Będzie możliwość, aby poznać nowych ludzi w przyjaznej i serdecznej atmosferze. Jeśli wierzyłeś, że miłość jest możliwa w najbardziej niespodziewanych momentach, to to wydarzenie jest dla Ciebie. Czekają nas emocje, wzruszenia i piękne chwile spędzone razem.

Nasi goście: Justyna i Marek:

oboje z Warszawy, nawet z tej samej dzielnicy- Pragi. Oboje pracują w bankach amerykańskich. Jego hobby: sport, ulubiona drużyna piłkarska Legia Warszawa. Jej hobby: przemówienia publiczne. Mają córeczkę półroczną o imieniu Wiktoria. Poznali się 31.08.2020 na spotkaniu przy kawie, oświadczyny miały miejsce 30.04.2021 w Agere Contra, ślub 25.09.2021 w Katedrze św. Floriana w Warszawie.

Chrześcijańscy Single

Czujesz, że wszyscy ludzie, którzy wyznają wartości, podobne do Twoich są już zajęci? Nic bardziej błędnego!  Daj nam szansę, a wyprowadzimy Cię z błędu! Naszą misją jest pomoc takim ludziom jak Ty! Specjalnie dla Was organizujemy imprezy, chrześcijańskie randki, szkolenia, rekolekcje i wiele innych, a wszystko po to, żeby ułatwić Wam zrobienie pierwszego kroku i odnalezienie miłości swojego życia. 

Na nasze wydarzenia przychodzą ludzie, którzy otwarcie głoszą swoje przywiązanie do wartości wypływających z wiary w Boga i zapisanych w Piśmie Świętym. Jesteśmy zdania, że to właśnie wspólne wartości są tym, co pozwala najlepiej scementować relacje między ludźmi.Od początku naszej działalności, czyli 14 lutego 2015 r.  w związek małżeński weszło ponad tysiąc par.

Wydarzenie się odbywa w Agere Contra przy ul. Chłodnej 2/18 w Warszawie (wejście do ul. Białej)

 

☕️☕️☕️   ☕️☕️☕️   ☕️☕️☕️

Agere Contra Kawiarnia z Wartościami!

Mieszcząca się przy ul. Chłodnej 2/18 (wejście od ulicy Białej) w Warszawie
Jesteśmy firmą rodzinną z dużym doświadczeniem i stażem budowania relacji. Odznaczamy się olbrzymią kreatywnością w działaniu.

Co u nas znajdziesz?

  • domowe ciasta tradycyjne,bez cukru i wegańskie
  • wyjątkowe naleśniki o niepowtarzalnym smaku
  • szeroki asortyment napoi
  • produkty ketogeniczne
  • dostawę do domu z aplikacji delivery
  • Konferencje / Szkolenia Spotkania Biznesowe / Warsztaty / Networking
  • Imprezy okolicznościowe / chrzciny / komunie / przyjęcia weselne / wieczory kawalerskie i panieńskie / urodziny / konsolacje

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – — – – – – – – – – – – – – –
➤ Kanał YouTube: / Agere Contra
➤ Strona: www.agerecontra.pl
➤ Facebook: https://www.facebook.com/agerecontra

➤ Instagram: https://www.instagram.com/agere_contra_/

➤ Twitter:  https://twitter.com/Agere_Contra_  

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – — – – – – – – – – – – – – –

Jeśli podoba Ci się nasza inicjatywa wyślij nawet złotówkę – ona będzie dla nas cenniejsza od złota.

❤ Przekaż darowiznę bezpośrednio na Fundację Wiara w Biznesie. Numer konta: 21 1020 3974 0000 5902 0293 0337 z dopiskiem: Darowizna na cele statutowe.
❤ Zostań naszym stałym patronem:
https://patronite.pl/agerecontra

Szczegóły

Data:
15 września
Czas:
18:30 - 20:30
Koszt:
Free

Miejsce

Agere Contra
Chłodna 2/18
Warszawa, Mazowieckie 00-891 Polska
+ Google Map

Bilety

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available
×