Our Events

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Narodowcy komu służyli w Powstaniu Warszawskim? gość specjalny: Robert Bąkiewicz

31 lipca @ 20:30 - 21:30

Free

Narodowcy komu służyli w Powstaniu Warszawskim?

Robert Bąkiewicz – pochodzi z Pruszkowa pod Warszawą. Studiował w Wyższej Szkole Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego. Doświadczony biznesmen i menadżer. Przez 11 lat z powodzeniem prowadził własną działalność gospodarczą w sektorze budowlanym. Po przejęciu sektora przez zagraniczne koncerny, w czasach rządu Platformy Obywatelskiej, został zmuszony do zamknięcia firmy.
W 2014 roku rozpoczął działaność publiczną. Zaangażował się w Kluby Polski Niepodległej,
a następnie utworzył lokalną organizacje społeczną – Narodowy Pruszków, który szybko wszedł w struktury Obozu Narodowo-Radykalnego. W 2015 roku zorganizował największą manifestację antyimigrancką „Polacy przeciw imigrantom”. W 2016 roku został pełniącym obowiązki prezesa Stowarzyszenia „Marsz Niepodległości”, a w 2017 roku Walne Zgromadzenie Członków wybrało go na prezesa. W międzyczasie był inicjatorem wielu wydarzeń patriotycznych, m.in.: obchodów Rzezi Wołyńskiej, Marszu Powstania Warszawskiego, wielu pikiet i konferencji. Z jego inicjatywy
w czerwcu 2017 roku powstał projekt Mediów Narodowych. Pomysłodawca kampanii społecznej przeciwko roszczeniom wobec mienia bezdziedzicznego i Przewodniczący Komitetu Obywatelskiej Inicjatywy Ustawodawczej „#STOP447”, który w styczniu 2020 roku zebrał 250,000 podpisów i poddał pod Sejm propozycje ustawy broniącej polskie mienie przed nielegalnymi roszczeniami środowisk żydowskich. W 2020 roku powołał do życia Straż Narodową, którą stała na czele akcji obrony kościołów w całej Polsce przed atakami środowisk skrajnej lewicy.
Prywatnie mąż i ojciec czwórki dzieci

Szczegóły

Data:
31 lipca
Czas:
20:30 - 21:30
Koszt:
Free

Miejsce

Agere Contra
Chłodna 2/18
Warszawa, Mazowieckie 00-891 Polska
+ Google Map

Bilety

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available
×