Our Events

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kobiety Świętego Józefa , gość specjalny Małgorzata Terlikowska

20 marca @ 18:30 - 20:30

Free

Józef zawsze pojawia się w zaskakujących momentach życia. Ilość zasług jakie można przypisać Józefowi jest bardzo długa. Wspiera on zakochanych i tych poszukujących. Pomaga w sprawach finansowych, znajduje domy czy rozwiązuje nasze problemy. Jak na mężczyznę przystało jest bardzo konkretny i szczegółowy.

Cuda świętego Józefa w życiu 13 kobiet

W najnowszej książce Małgorzaty Terlikowskiej poznajemy trzynaście historii kobiet, które zaufały Józefowi i odmieniły swe życie na zawsze. Dziennikarka Weronika Kostrzewa opowiada o tym, jak Józef pomógł jej wyrwać się z toksycznych relacji, blogerka Anna Musiał – o tym, jak spełnił jej marzenie o własnym domu. Każda z opisanych tu trzynastu historii udowadnia, że dla Opiekuna Świętej Rodziny nie ma żądań niemożliwych. Święty Józef towarzyszył bohaterkom w trudnych przeżyciach i bolesnych doświadczeniach, ale w tej książce nie brakuje także radości, wdzięczności i nadziei.

Małgorzata Terlikowska- szczęśliwa żona i mama, autorka książek, dziennikarka.

Spotkanie tylko dla kobiet.

Oblicza Kobiety
Projekt skierowany jest zarówno do kobiet młodych jak i dojrzałych, tych które poszukują jak i tych, które już odnalazły, realistek i marzycielek, tych które chcą więcej i tych spełnionych, aktywnych zawodowo i szukających pracy. W ramach naszych działań pomożemy Ci odkryć Twoje możliwości i potencjał byś lepiej mogła się realizować i spełniać swoje marzenia. Dowiesz się jak można to zrobić w sposób prosty, przyjazny i skuteczny. Pomogą Ci w tym osoby z dużym doświadczeniem i wiedzą, najlepsi profesjonaliści. Naszą misją jest ODKRYWANIE PIĘKNA, MĄDROŚCI I MOŻLIWOŚCI KOBIET, UKAZUJĄC ZNACZENIE I RANGĘ KOBIETY WE WSPÓŁCZESNYM ŚWIECIE.

Patronat nad wydarzeniem objęli: Wydawnictwo Esprit, Radio Warszawa, Radio Wnet, Do Rzeczy, Telewizja EWTN

Spotkanie ma charakter bezpłatny. Prosimy zakup kawy/herbaty i ciastka na miejscu, pozwala nam to na działanie i możliwość tworzenia takich inicjatyw.
Rezerwacja miejsca obowiązują do 18:20. Później wchodzą osoby z list rezerwowych
Miejsce: kawiarnia Agere Contra ul. Chłodna 2/18 w Warszawie.

Szczegóły

Data:
20 marca
Czas:
18:30 - 20:30
Koszt:
Free

Organizator

Oblicza Kobiety
Strona www:
obliczakobiety.pl

Miejsce

Agere Contra
Chłodna 2/18
Warszawa, Mazowieckie 00-891 Polska
+ Google Map

Bilety

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available
×