Our Events

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Formacja Lidera Biznesu

6 lipca @ 10:00 - 7 lipca @ 18:00

500zł

Formacja to nie jest zwykły kurs, to Strategia na życie. Pozwoli ona Tobie na poprawienie wydajności firmy i wyników finansowych, poprzez wdrażanie nowatorskich metod zarządzania. Szczególną uwagę przykładamy do innowacyjnych koncepcji biznesowych, wykorzystujących nowe trendy w zarządzaniu, które pozwoliły nam na stworzenie Formacji Lidera Biznesu – strategii opracowanej na podstawie analizy wielu polskich firm, które osiągnęły sukces. Kurs jest oparty na IV Filarach Sukcesu wg. Chrisa Lowneya – byłego dyrektora zarządzającego największego banku świata – J. P. Morgan oraz życiu dokonaniach św. Ignacego Loyoli.

Koszt uczestnictwa komercyjny: 370 zł za dzień
Całość 3700 zł

Kosz dla Liderów: 100 zł za dzień
Całość 1000 zł

Koszt wyżywienia (śniadanie, obiad, podwieczorek, przerwy kawowe)
39 zł za dzień

(Aby wziąć udział wydarzeniu, obowiązkowa jest opłata 500 zł zadatku. Całość kwoty jest regulowana w pierwszym dniu szkolenia po deklaracji formy współpracy i zawarcia z nami umowy)

Terminy zjazdów:

6-7 lipca
31 -1 sierpnia/września
13-14 września
19-20 października
16-17 listopada

Wiara w Biznesie od 10 lat zajmuje się badaniem, analizą i promowaniem przedsiębiorczości. Pokazujemy, jakie ma ona znaczenie w naszym życiu zawodowym, osobistym i rodzinnym. Uczymy jak z niej korzystać by móc się realizować i osiągnąć sukces.

KIERUJEMY NASZE DZIAŁANIA DO OSÓB:

  • prowadzących działalność gospodarczą,
  • tych, którzy chcą założyć firmę,
  • poszukujących zmian w dotychczasowym życiu,
  • mających trudność ze znalezieniem pracy

Przedsiębiorczość pozwala nam lepiej zrozumieć samych siebie i odkryć swoje powołanie, swój potencjał, potrzeby i możliwości. Uczy jak zdobyć wiedzę i wykorzystać ją w praktyce, budować relacje, zarządzać czasem, budżetem, projektami, nawiązywać współpracę, dokonywać oceny, podejmować decyzje, rozwiązywać problemy, usprawniać organizację i działanie, odnajdować się w trudnych sytuacjach i stawać się liderem.

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy przedsiębiorcami od ponad 30 lat. Stworzyliśmy 2014 roku fundację Wiara w Biznesie, która zajmuje się przedsiębiorczością. Zorganizowaliśmy 6 ogólnopolskich konferencji, 50 konferencji regionalnych, 2 raporty rekomendacyjne, setki spotkań, szkoleń i warsztatów.
Prowadzimy od 2019 roku Centrum Agere Contra, które integruje społeczność, poszerza wiedzę i uwrażliwia na rzeczywistość.
Tylko w 2023 roku zorganizowaliśmy ponad 200 spotkań, w których wzięło udział 20 000 osób, nagraliśmy ponad 150 streamingów z naszych spotkań, które obejrzało ok. 4 000 000 osób.
To wszystko pozwoliło nam stworzyć podwaliny do tego co obecnie realizujemy.

A co robimy?

1. Budujemy społeczność polskich przedsiębiorców.
2. Promujemy przedsiębiorczość.
3. Pokazujemy wielkość, znaczenie i wpływ przedsiębiorczości na naszą rzeczywistość na nasze relacje, nasze decyzje, nasze działania, nasz rozwój, nasze rodziny i na nasz kraj.
4. Tworzymy struktury, kształcimy liderów, analizujemy sytuację, opracowujemy i wdrażamy rozwiązania.

Szczegóły

Start:
6 lipca @ 10:00
Koniec:
7 lipca @ 18:00
Koszt:
500zł

Miejsce

Agere Contra
Chłodna 2/18
Warszawa, Mazowieckie 00-891 Polska
+ Google Map

Bilety

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Zadatek na Formację Lidera Biznesu
500,00
38 available
×