Our Events

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dieta św. Hildegardy – świąteczne przepisy – warsztat i degustacje

14 grudnia 2022 @ 18:30 - 20:30

Free
Elżbieta Ruman Agere Contra

“Nie ma chorób nieuleczalnych”. To odważne stwierdzenie belgijskiego lekarza, dr. Luisa van Heckena, praktykującego od ponad dwudziestu lat wyłącznie w oparciu o zalecenia św. Hildegardy z Bingen, zmieniło życie autorki książki i tysięcy osób sięgających po leczniczą moc natury. Elżbieta Ruman poświęciła kilkanaście już lat na pogłębianie wiedzy z zakresu naturalnej medycyny Hildegardy z Bingen.

ELŻBIETA RUMAN – dziennikarka i publicystka. Autorka wielu programów telewizyjnych i filmów oraz audycji radiowych. W swojej reporterskiej pracy szuka dobra i stara się je ukazywać światu. Od 2006 roku, zafascynowana dziełem św. Hildegardy z Bingen, kroczy jej śladami, aby zgłębiać i przekazywać niezwykłą wiedzę tej średniowiecznej Doktor Kościoła. Jest założycielką Centrum św. Hildegardy z Bingen w Józefowie – jednego z niewielu w Polsce miejsc, gdzie można znaleźć nie tylko wszelkie opisywane przez Hildegardę specyfiki, ale też zakosztować jej wiedzy poprzez konsultacje z terapeutami hildegardowymi, oczyścić organizm dzięki tygodniowym postom, uzyskać „paszport na zdrowe życie”.

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie wydarzeniem, rezerwacja jest obowiązkowa, bez jej dokonania nie będzie można wziąć udziału w wydarzeniu.

Zapraszamy na spotkanie
📅 14 grudnia 2022 r. (środa)
⌚ godz. 18:30
📍 Agere Contra ul. Chłodna 2/18 Warszawa

Wstęp wolny, obowiązuje rejestracja.

Rezerwacja miejsca obowiązuje do 5 minut od rozpoczęcia spotkania, czyli 18:35. Po tym czasie wejść będą mogły osoby z listy rezerwowej.

Szczegóły

Data:
14 grudnia 2022
Czas:
18:30 - 20:30
Koszt:
Free

Organizator

Agere Contra

Miejsce

Agere Contra
Chłodna 2/18
Warszawa, Mazowieckie 00-891 Polska
+ Google Map

Bilety

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available
×