Our Events

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Czy to czas na PolExit? spotkanie z Wojciechem Sumlińskim

25 kwietnia @ 18:00 - 19:30

Free

Czy to czas na PolExit?

Zapraszamy na porywającą debatę na temat jednego z najgorętszych tematów współczesnej polityki – czy Polska powinna opuścić Unię Europejską? Na czele dyskusji stoi renomowany politolog, publicysta i analityk międzynarodowy, Wojciech Sumliński.

W obliczu narastających napięć między Polską a instytucjami UE oraz wzrastającej krytyki dotyczącej niezależności narodowej, pytanie o ewentualny “PolExit” staje się coraz bardziej palące. Wojciech Sumliński, wyjątkowo kompetentny ekspert w dziedzinie stosunków międzynarodowych, zechce podzielić się swoją wiedzą i analizą na ten temat.

Podczas tego wyjątkowego spotkania, uczestnicy będą mieli okazję zgłębić argumenty za i przeciw opuszczeniu UE przez Polskę. Sumliński wskaże na główne czynniki decydujące o ewentualnym PolExit, biorąc pod uwagę zarówno aspekty polityczne, gospodarcze, jak i społeczne.

To wydarzenie nie tylko pozwoli zgłębić kontrowersyjne kwestie związane z członkostwem Polski w Unii Europejskiej, ale także zachęci do aktywnego udziału w dyskusji i zadawania pytaniach. Niezależnie od poglądów, będzie to doskonała okazja do lepszego zrozumienia głównych wyzwań stojących przed Polską w kontekście jej przynależności do UE oraz ewentualnych alternatyw. Dołącz do naszej debaty i podziel się swoimi spostrzeżeniami na temat przyszłości Polski w Europie.

Wojciech Sumliński,

urodzony w 1969 r. w Warszawie, psycholog i dziennikarz śledczy, absolwent Wydziału Psychologii Uniwersytetu im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Pracował w pierwszym polskim zespole dziennikarzy śledczych w dzienniku „Życie”, a następnie – m.in. w tygodniku „Wprost” i w Telewizji Polskiej. Jako freelancer był autorem i współautorem licznych publikacji oraz magazynów śledczych emitowanych w TVP: „Oblicza prawdy” i „30 minut” – ukazujących tajne operacje służb specjalnych w PRL-u i w III RP.  Począwszy od 2016 autor wydaje książki we współpracy z majorem Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego Tomaszem Budzyńskim, byłym szefem delegatury ABW w Lublinie, któremu podlegało kilkuset oficerów i funkcjonariuszy służb specjalnych – dotąd napisali wspólnie pięć książek. Dotychczas, łącznie, książki Wojciecha Sumlińskiego zostały sprzedane w liczbie ponad siedmiuset tysięcy egzemplarzy, co czyni go jednym z najbardziej poczytnych współczesnych polskich autorów. Po traumatycznych doświadczeniach założył własne wydawnictwo WSR i poświęcił się nieomal wyłącznie działalności pisarskiej. Mieszka w Białej Podlaskiej, jest żonaty, ma czworo dzieci.

Przypominamy o tym, że aby wziąć udział w spotkaniu, obowiązkowa jest rejestracja przez naszą stronę.
Rezerwacja jest ważna do 20 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Zwracamy się również z uprzejmą prośbą o zakup na miejscu napoju oraz ciasta — pozwala nam to organizować wydarzenie bezpłatnie.

☕️☕️☕️   ☕️☕️☕️   ☕️☕️☕️

Agere Contra Kawiarnia z Wartościami!

Mieszcząca się przy ul. Chłodnej 2/18 (wejście od ulicy Białej) w Warszawie
Jesteśmy firmą rodzinną z dużym doświadczeniem i stażem budowania relacji. Odznaczamy się olbrzymią kreatywnością w działaniu.

Co u nas znajdziesz?

  • domowe ciasta tradycyjne,bez cukru i wegańskie
  • wyjątkowe naleśniki o niepowtarzalnym smaku
  • szeroki asortyment napoi
  • produkty ketogeniczne
  • dostawę do domu z aplikacji delivery
  • Konferencje / Szkolenia Spotkania Biznesowe / Warsztaty / Networking
  • Imprezy okolicznościowe / chrzciny / komunie / przyjęcia weselne / wieczory kawalerskie i panieńskie / urodziny / konsolacje

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – — – – – – – – – – – – – – –
➤ Kanał YouTube: / Agere Contra
➤ Strona: www.agerecontra.pl
➤ Facebook: https://www.facebook.com/agerecontra

➤ Instagram: https://www.instagram.com/agere_contra_/

➤ Twitter:  https://twitter.com/Agere_Contra_  

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – — – – – – – – – – – – – – –

Jeśli podoba Ci się nasza inicjatywa wyślij nawet złotówkę – ona będzie dla nas cenniejsza od złota.

❤ Przekaż darowiznę bezpośrednio na Fundację Wiara w Biznesie. Numer konta: 21 1020 3974 0000 5902 0293 0337 z dopiskiem: Darowizna na cele statutowe.
❤ Zostań naszym stałym patronem: 
https://patronite.pl/agerecontra

Szczegóły

Data:
25 kwietnia
Czas:
18:00 - 19:30
Koszt:
Free

Miejsce

Agere Contra
Chłodna 2/18
Warszawa, Mazowieckie 00-891 Polska
+ Google Map

Bilety

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Bezpłatna rezerwacja miejsca - PolExit
0,00
0 available
Sold Out
×