Our Events

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Co zrobić gdy pozornie nic się nie da zrobić, czyli Mistrzowska Akademia Miłości – REAKTYWACJA, Mira Jankowska twórczyni i rektor MAM

19 czerwca @ 18:00 - 19:30

Free

Co zrobić gdy pozornie nic się nie da zrobić, czyli Mistrzowska Akademia Miłości – REAKTYWACJA, Mira Jankowska twórczyni i rektor MAM

Mija 18 lat odkąd zaistniała Mistrzowska Akademia Miłości, latający uniwersytet, założony przez Mirę Jankowską i jej przyjaciół. To nietypowe przedsięwzięcie, jedyne w swoim rodzaju, edukowało nas, dorosłych, abyśmy umieli kochać siebie i innych. Dziś większość widzów-studentów Akademii pozakładała rodziny, ma dzieci, bądź nawet wnuki. Niemniej, wiedza i doświadczenie bycia razem, w życzliwej i twórczej atmosferze wzięliśmy do własnych życiowych plecaków. Tego nam nikt nie odbierze.

Przypomnijmy, że sztandarowym działaniem Mistrzowskiej Akademii Miłości były sceniczne widowiska edukacyjne, czyli rodzaj talk-show – głębokiego w treści, a lekkiego w formie -realizowanego na scenie, w blasku reflektorów, z licznie przybyłą publicznością.

Wiodącym tematem wszystkich widowisk były relacje KOBIETA + MĘŻCZYZNA na najróżniejszych poziomach ich istnienia. Przykładowe tematy to Kobieta + Mężczyzna, czyli jak stworzyć udany związek; Kobieta + Mężczyzna, czyli jak rozmawiamy i co z tego mamy; Kobieta + Mężczyzna, czyli rodzina na plus; Kobieta + Mężczyzna, czyli gdzie ci mężczyźni; Kobieta + Mężczyzna, czyli miłość – pieniądze – sukces i wiele, wiele innych… Nic dziwnego, że dawka wiedzy, humoru i praktycznych podpowiedzi jak żyć skutecznie pomagała nam w życiu.

Oprócz widowisk edukacyjnych Akademia w osobie jej rektora Miry Jankowskiej realizowała przez wiele lat audycje „Kochaj i rób, co chcesz, czyli Mistrzowska Akademia Miłości” (Radio Plus), wydawała płyty z nagraniami widowisk oraz comiesięczną Gazetkę MAM.

Niezwykłą popularność zdobyły warsztaty rozwoju osobistego dla kobiet i mężczyzn, Kurs Dobrych Relacji, a także systematyczne Spotkania Klubowe w kawiarni Amicus, okolicznościowe bale oraz inne działania wspierające rozwój i budowanie dobrych i życzliwych więzi międzyludzkich.

Teraz, kiedy czasy są pełne napięć, niepokoju i rozdarć, wydaje się szczególnie istotne tworzyć środowiska, które przywracają wiarę w człowieka i w sens bycia razem. To dlatego Mira Jankowska zdecydowała się reaktywować przedsięwzięcie, które miało realny wpływ na pokolenie Polaków.

Zapraszamy serdecznie na wieczór z twórczynią Mistrzowskiej Akademii Miłości. Będzie to nie tylko powrót do wspomnień z MAM, ale przede wszystkim podsumowanie czasu, który wyposażył nas w wiedzę i instrumenty pomagające żyć odważnie, twórczo i z sensem. Dzisiaj nasza kolej, aby przekazać tę wiedzę i doświadczenie młodemu pokoleniu, które nie miało szansy doświadczyć takich spotkań. A poza tym, sami potrzebujemy radości, optymizmu, nadziei i dobrych, życiodajnych więzi. Akademia – skoro Mistrzowska – ma widać do spełnienia kolejne zadanie w obecnych czasach.

Nie może Cię zabraknąć na tym spotkaniu: 19 czerwca 2024, środa, godzina 18:00 do 19:30. Kawiarnia Ludzi Myślących AGERE CONTRA, Warszawa, ul. Chłodna 2/18. Wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona. Zapisy w toku.

Zapewnione: poczucie humoru, dobra atmosfera, inspiracja do działania, czego efektem jest wzrost poziomu nadziei i wiary, że wszystko co się dzieje, ma sens.

 

Przydatne linki

 

Mira Jankowska www.mirajankowska.pl

Mistrzowska Akademia Miłości www.mistrzowska.pl

Fragment scenicznego widowiska edukacyjnego „Kobieta + Mężczyzna, czyli jak mam to wybaczyć” – na scenie Elżbieta i Wacław Kostrzewa oraz Mira Jankowska.

https://youtu.be/1jm7NdE3OMo?si=EgcllldbYfTY83mV

Opinie widzów o Mistrzowskiej Akademii Miłości – krótko i treściwie

https://youtu.be/rGW8EId6upQ?si=GvEaYNKBl00STcx2

 

 

Szczegóły

Data:
19 czerwca
Czas:
18:00 - 19:30
Koszt:
Free

Miejsce

Agere Contra
Chłodna 2/18
Warszawa, Mazowieckie 00-891 Polska
+ Google Map

Bilety

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Bezpłatna rezerwacja miejsca
0,00
12 available
×