Our Events

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Chrześcijańskie Randki (speed dating) Warszawa 35-45 grupa Kwiat Wieku

23 października @ 18:30

chrzescijanskie randki
Zapisy przez stronę: https://chrzescijanscysingle.pl/wydarzenie/chrzescijanskie-randki-speed-dating-warszawa-35-45-grupa-kwiat-wieku-3/

Speed dating, czyli tzw. szybkie randki to coraz bardziej popularna możliwość poznawania nowych ludzi. Pomysł powstał w 1998 w Los Angeles i szybko okazało się, że to doskonały sposób na znalezienie drugiej połówki. To rozwiązanie na miarę dzisiejszych czasów, w których cierpimy na brak czasu. Jeżeli jesteś osobą, która przeżyła już kilkadziesiąt nieudanych randek, znasz już wszystkie osoby z kręgu znajomych, przekonałeś się, że poznawanie ludzi w internecie często przynosi zawód, a jednocześnie jesteś człowiekiem wartościowym i lubisz wyzwania to świetnie trafiłeś.

Speed dating – ok, ale dlaczego „chrześcijański”? Na nasze spotkania przychodzą ludzie, którzy otwarcie głoszą swoje przywiązanie do wartości wypływających z wiary w Boga i zapisanych w Piśmie Świętym. Jesteśmy zdania, że to właśnie wspólne wartości są tym, co pozwala najlepiej scementować relacje między ludźmi.

Na czym polegają szybkie randki? W sali spotyka się kilkanaście kobiet i mężczyzn, którzy siadają naprzeciwko siebie. Mają ok. 5-10 min, aby się poznać. Po ich upływie zmieniają miejsce i zaczynają rozmowę z kolejną osobą. Uczestnicy otrzymują kwestionariusze, na których po zakończeniu zabawy zaznaczają, czy chcieliby kontynuować znajomość z danym rozmówcą. Jeśli dwie osoby wybiorą siebie nawzajem, przekazujemy im kontakt.

Przedział wiekowy dla grupy Kwiat Wieku: 35-45 kobiety, 35-45 mężczyźni

Cena:
33 zł – przedpłata
50 zł – płatność na miejscu (tylko gotówką)

Prosimy wszystkich o przybycie 10 min przed czasem rozpoczęcia Chrześcijańskich Randek, abyśmy mogli zacząć punktualnie!

UWAGA!
Ze względów bezpieczeństwa każdy z uczestników musi mieć zakryty nos oraz usta. Prosimy wszystkich o zajmowanie miejsc obok siebie, a nie naprzeciwko oraz o dezynfekcję rak przed spotkaniem i w czasie przerwy (płyn do dezynfekcji jest dostępny w widocznym miejscu w kawiarni). W razie wszelkich uwag prosimy kierować się do osoby prowadzącej speed dating.

Szczegóły

Data:
23 października
Czas:
18:30

Organizator

Agere Contra

Miejsce

Agere Contra
Chłodna 2/18
Warszawa, Mazowieckie 00-891 Polska
+ Google Map