Our Events

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Chrześcijańskie Randki (speed dating) grupa MŁODZI

21 listopada 2022 @ 18:30 - 20:30

Speed dating, czyli tzw. szybkie randki to coraz bardziej popularna możliwość poznawania nowych ludzi. Pomysł powstał w 1998 w Los Angeles i szybko okazało się, że to doskonały sposób na znalezienie drugiej połówki. To rozwiązanie na miarę dzisiejszych czasów, w których cierpimy na brak czasu. Jeżeli jesteś osobą, która przeżyła już kilkadziesiąt nieudanych randek, znasz już wszystkie osoby z kręgu znajomych, przekonałeś się, że poznawanie ludzi w internecie często przynosi zawód, a jednocześnie jesteś człowiekiem wartościowym i lubisz wyzwania to świetnie trafiłeś.

Speed dating – ok, ale dlaczego „chrześcijański”? Na nasze spotkania przychodzą ludzie, którzy otwarcie głoszą swoje przywiązanie do wartości wypływających z wiary w Boga i zapisanych w Piśmie Świętym. Jesteśmy zdania, że to właśnie wspólne wartości są tym, co pozwala najlepiej scementować relacje między ludźmi.

Na czym polegają szybkie randki? W sali spotyka się kilkanaście kobiet i mężczyzn, którzy siadają naprzeciwko siebie. Mają ok. 5 min, aby się poznać. Po ich upływie zmieniają miejsce i zaczynają rozmowę z kolejną osobą. Uczestnicy otrzymują kwestionariusze, na których po zakończeniu zabawy zaznaczają, czy chcieliby kontynuować znajomość z danym rozmówcą. Jeśli dwie osoby wybiorą siebie nawzajem, przekazujemy im kontakt.

Przedział wiekowy dla grupy MŁODZI: 22-30 kobiety, 24-32 mężczyźni.

Cena:
37 zł – przedpłata
Jeżeli w dniu wydarzenia będą wolne miejsca, bilet kosztuje 50 zł (płatne gotówką).
Bilety muszą być kupione zgodnie ze swoją płcią. Osoby, które zakupią bilet nie dla swojej płci, nie zostaną wpuszczone na wydarzenie.

Prosimy wszystkich o przybycie 10 min. przed czasem rozpoczęcia Chrześcijańskich Randek, abyśmy mogli zacząć punktualnie!

Zapisy przez stronę: https://chrzescijanscysingle.pl/wydarzenie/chrzescijanskie-randki-speed-dating-warszawa-grupa-mlodzi-52/

Szczegóły

Data:
21 listopada 2022
Czas:
18:30 - 20:30

Miejsce

Agere Contra
Chłodna 2/18
Warszawa, Mazowieckie 00-891 Polska
+ Google Map
×