Wielki Projekt — “Chcemy Mieć Wpływ” STARTUJE!
Zaczynamy!
21 LISTOPADA odbędzie się przełomowe wydarzenie, które może zmienić Polskę. W dobie, gdy wartości cywilizacji łacińskiej są pod ogromnym zagrożeniem, a przedsiębiorczość i rodzina stają się fundamentami walki o naszą przyszłość — my, Polscy Przedsiębiorcy, mówimy DOŚĆ!
Fenomen Polskiej Przedsiębiorczości.
Polska to kraj niezwykłych ludzi czynu, gdzie przedsiębiorczość jest jedną z najsilniejszych sił napędowych gospodarki. Polacy to jedna z najbardziej przedsiębiorczych nacji w Europie.
Polscy przedsiębiorcy generują blisko 75% PKB naszego kraju. To dzięki Waszej pracy Polska z postkomunistycznego, jednego z najbiedniejszych krajów Europy, stała się 22. najbogatszą gospodarką świata! Zatrudniacie blisko 7 milionów Polaków, a 2,5 miliona właścicieli firm każdego dnia buduje przyszłość Polski.
Jednak nasza wolność — ta, o którą walczyliśmy przez lata, jest teraz zagrożona. Opresyjny system, nadmierne regulacje, biurokracja, preferencyjne traktowanie międzynarodowych korporacji — to wszystko stawia w niekorzystnej sytuacji polskich przedsiębiorców, którzy są kręgosłupem naszej gospodarki. Wolność gospodarcza to podstawa naszej niezależności i możliwości rozwoju, ale dziś jesteśmy świadkami jej stopniowego ograniczania.
Stajemy na progu ogromnych zmian. Musimy działać teraz, aby nie stracić dorobku, który budowaliśmy przez dekady. Ta konferencja to nie tylko wydarzenie, ale początek wielkiego ruchu, który staje w obronie polskiej przedsiębiorczości i naszej wolności.
Przedsiębiorcy w Polsce potrafią przystosować się do każdej sytuacji, rozwijać innowacyjne pomysły i wprowadzać je w życie. Dzięki determinacji i ciężkiej pracy udowadniamy, że jesteśmy siłą, która potrafi stawić czoła zagranicznej konkurencji i kreować przyszłość na własnych warunkach. Czas, by ten Fenomen Polskiej Przedsiębiorczości zyskał należne mu uznanie i wsparcie!

Wolność to nasza najważniejsza wartość

Naszą największą wartością, którą chcemy chronić, jest WOLNOŚĆ — wolność do prowadzenia działalności gospodarczej, do tworzenia rodzin, do decydowania o naszej przyszłości. Niestety, ta wolność jest dziś poważnie zagrożona. Nasilające się regulacje, coraz większa kontrola państwowa, rosnące podatki i biurokracja skutecznie ograniczają nasze prawo do swobodnego działania. W czasach, gdy globalne korporacje dominują rynki, polscy przedsiębiorcy potrzebują silniejszego wsparcia i przestrzeni do rozwoju.

Dlaczego warto wziąć udział?
Poznasz konkretny plan dla Polski, który pomoże przedsiębiorcom w walce z biurokracją, wysokimi podatkami i nieuczciwą konkurencją zagranicznych korporacji.
Spotkasz ekspertów, liderów biznesu i polityków, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami.
Dołączysz do ruchu, który walczy o wolność przedsiębiorczości, odnowę rodziny i prawdziwą reformę systemu.

Co zyskasz?
Nowe kontakty biznesowe i partnerstwa.
Wiedzę o przyszłości polskiej gospodarki, wielkich inwestycjach i nowych technologiach.
Możliwość współtworzenia realnych zmian, które mają szansę odbudować naszą gospodarkę i społeczeństwo.

Dla kogo?
Przedsiębiorców, menedżerów, liderów.
Osób, które chcą mieć wpływ na przyszłość Polski.
Wszystkich tych, którym zależy na odbudowie wartości i rozwoju rodziny oraz biznesu.

Rejestracja: Tylko osoby zapisane mają gwarancję udziału, więc nie zwlekaj! Zapisz się już dziś i bądź częścią tego historycznego momentu:
https://chcemymiecwplyw.pl/
Razem mamy siłę, by zmienić Polskę i obronić naszą wolność!