Our Events

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Boskie CV – Radio Warszawa

20 listopada 2023 @ 20:00 - 21:30

Free
Maria Górczyńska Radio Warszawa

Spotkanie – Boskie CV 20 listopada, g. 20.

Podczas spotkania do wylosowania będzie też voucher na masaż klasyczny w wykonaniu jednego z Gości audycji, Łukasza Russy.

Maria Górczyńska, autorka bardzo popularnej audycji Boskie CV, emitowanej od czterech lat w Radiu Warszawa, blogerka, doradca zawodowy, coach – to kobieta wielu talentów i gejzer pozytywnej energii. Na spotkaniu opowie o tym, co jej samej daje „paliwo” do nagrywania audycji i aktywności zawodowej w ogóle.

Jednym słowem, odsłoni swoje własne CV przed obecnymi na spotkaniu, odpowiadając na pytania jakie zazwyczaj kieruje w audycjach do swoich Gości. Audycja ma już 4 lata.

Wieczór ubarwią przerywniki muzyczno-aktorskie artystyczne przyjaciółki Marii – Iwony Pietrali oraz Ewy Andruszkiewicz.

Uwaga! Maria Górczyńska przygotowała dla uczestników spotkania atrakcyjne bonusy. Jak je  otrzymać ? Informacje na ten temat pojawią się już wkrótce w wydarzeniu na profilu Radia Warszawa i na antenie.

Co to będzie? Dwie darmowe pojedyncze konsultacje coachingowo-doradcze (online) w zakresie związanym z odkrywaniem swoich talentów, predyspozycji, pasji, poszukiwania i przemiany drogi zawodowej itp.

Maria Górczyńska skończyła studium coachingu w ujęciu chrześcijańskim oraz studia podyplomowe na SWPS-ie z doradztwa zawodowego i coachingu kariery. Uwielbia to! Tworzy swojego bloga o nazwie Chrześcijanka z sąsiedztwa.

Patroni medialni: Radio Warszawa, Chrześcijanka z sąsiedztwa

 

Szczegóły

Data:
20 listopada 2023
Czas:
20:00 - 21:30
Koszt:
Free

Organizator

Agere Contra

Miejsce

Agere Contra
Chłodna 2/18
Warszawa, Mazowieckie 00-891 Polska
+ Google Map

Bilety

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available
×