Our Events

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To wydarzenie minęło.

Akademia Dziennikarska Agere Contra i EWTN – REKRUTACJA

4 grudnia 2023 @ 00:00 - 00:01

Termin wysyłania zgłoszeń – 3 grudnia 2023 r.

 

Włącz się w społeczność ludzi, którym nie jest obojętna druga osoba, dla których ważny jest nasz kraj i którzy chcą bronić nauki kościoła.

Niezmiernie nam miło się, że zainteresowałeś się możliwościami, jakie oferuje Agere Contra. Nasza Akademia to nie tylko miejsce szkoleń, ale przede wszystkim społeczność ludzi, którzy pragną czynić dobro i zmieniać świat wokół siebie. Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Cię do dołączenia do naszej elitarnej grupy, gdzie razem będziemy kształtować rzeczywistość i wpływać na świat.

Wypełnij ankietę i dołącz do nas, kliknij w link –

https://forms.gle/zfpoj35HiUrUcKcBA

 

 

Dlaczego warto ?

 

Profesjonalizm i Doświadczenie

Agere Contra to nie tylko centrum wydarzeń, ale również miejsce, gdzie zdobędziesz unikalną wiedzę od najlepszych polskich dziennikarzy, liderów oraz ludzi ze świata biznesu. Nasze szkolenia są warsztatowe, praktyczne, i pozwolą Ci rozwijać się w obszarze, który Cię interesuje.

Globalny Zasięg

Współpraca z EWTN, największą katolicką telewizją na świecie, otwiera przed nami drzwi na cały świat. Twoje działania w Agere Contra mogą mieć wpływ zarówno lokalnie, jak i globalnie.

Tworzenie Wartości

Dołączając do nas, będziesz mieć szansę nie tylko na zdobycie wiedzy, ale również na praktyczne działanie. Organizujemy wydarzenia, warsztaty, konferencje i wiele innych, co pozwoli Ci rozwijać się, jednocześnie przyczyniając się do promocji wartości, które są dla Ciebie istotne.

Kogo szukamy?

Agere Contra i EWTN to miejsce dla osób odważnych, z pasją, które pragną czynić dobro i pomagać innym. Jeśli czujesz, że masz potencjał do wielkich działań, jeśli pragniesz tworzyć wydarzenia, prowadzić spotkania lub wspierać nas w obszarach technicznych i organizacyjnych, to właśnie Ciebie szukamy.

Dlaczego warto być częścią Agere Contra?

 

Misja i Wartości

Nasza misja to nie tylko organizowanie wydarzeń. Chcemy pomagać ludziom powracać do swoich wartości, umacniać poczucie patriotyzmu i lojalności wobec kraju. Dążymy do budowy społeczeństwa, w którym tradycja, rodzina i odpowiedzialność są priorytetem. Wszystko to realizujemy mając na pierwszym miejscu wartości katolickie.

Dlaczego warto?

Będziesz mieć okazję uczestniczyć nie tylko w szkoleniach, ale również w praktycznych zajęciach, warsztatach i wydarzeniach. Zyskasz wsparcie najbardziej znanych dziennikarzy, księży, polityków i ekspertów z różnych dziedzin.

Globalna Szansa

Dla najlepszych uczestników kursu przewidujemy wyjątkową nagrodę – letni kurs w Rzymie, wspólnie z największą katolicką telewizją na świecie, EWTN.

 

Kogo szukamy?

 1. Osób odważnych, którzy nie boją się stawać w prawdzie i walczyć w obronie wartości.
 2. Osób, które czują potrzebę czynienia dobra i chęci pomocy innym.
 3. Osób, które czują, że zostali powołani do wielkich działań.
 4. Osób, które chcą działać dziennikarsko i tworzyć z nami spotkania – prowadzić spotkania na żywo w Agere Contra.
 5. Osób, które zechcą nas wesprzeć technicznie w procesach nagrywania, montażu, nagłośnienia.
 6. Osób, które nie boją się kamer i wystąpień publicznych i które chcą zabierać głos w mediach na ważne sprawy związane z wartościami konserwatywnymi, patriotycznymi, prawicowymi oraz chrześcijańskimi.
 7. Osób, które chcą zostać dziennikarzami, tworząc medium, przekazując wiadomości oraz zbierając informację.
 8. Osób, które chcą działać z drugiego fotela, będąc wydawcą czy producentem i działając w marketingu. (Czyli zając się budowanie harmonogramu, kontaktem z gośćmi, kontaktem z mediami, obsługą patronatów medialnych czy wsparcie przy promocji.)
 9. Osób, które chcą organizować niesamowite wydarzenia – konferencje, szkolenia, warsztaty, heppeningi.

Jak do nas dołączyć?

 1. Wypełnij krótką ankietę do 3 grudnia. – https://forms.gle/zfpoj35HiUrUcKcBA
 2. Przejdź przez rekrutację bezpośrednią i rozmowy od 3 do 31 grudnia – skontaktujemy się z Tobą.
 3. Spotkaj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych działaniach, misji i planach – spotkanie prezentujące nasze działania.
 4. Rozpocznij proces szkoleniowy, który potrwa od 3 do 6 miesięcy.
 5. Zostań częścią naszego zespołu i już na etapie szkolenia bierz udział w praktycznych działaniach.

Co zyskasz?

Oferujemy Ci możliwość zdobycia wiedzy, rozwijania kompetencji, nawiązywania cennych kontaktów oraz pracy w zespole, który podziela Twoje wartości. Realizujemy niesamowite projekty, ale jeśli masz swoje pomysły, zastanowimy się jak będziemy mogli zrealizować je razem .

Dołącz do Agere Contra i razem zmieniajmy świat na lepsze!

Co po kursie?

Po zakończeniu kursu z wybranymi osobami będziemy rozmawiać na temat wspólnych działań. Będzie to praca począwszy od wolontariatu,  a skończywszy na współpracy. Forma, którą wybierzemy będzie uzależniona od wielu czynników takich jak: zaangażowanie, poświęcony czas, odpowiedzialność oraz kreatywność i odpowiedzialność w realizacji projektów.

Wypełnij ankietę – LINK

 

Termin wysyłania zgłoszeń – 3 grudnia 2023 r.

Szczegóły

Data:
4 grudnia 2023
Czas:
00:00 - 00:01

Organizator

Agere Contra

Miejsce

Agere Contra
Chłodna 2/18
Warszawa, Mazowieckie 00-891 Polska
+ Google Map
×