Our Events

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Oficer – Spotkanie z Wojciechem Sumlińskim (spotkanie przeniesione!!!))

21 kwietnia @ 18:30 - 20:30

Free
Oficer ABW, Wojciech Sumliński, Agere Contra

SPOTKANIE ZOSTANIE PRZENIESIONE NA MAJ, POINFORMUJEMY O NOWYM TERMINE NIEZWŁOCZNIE

Prawdziwa historia oficera ABW, który na początku lat 90 został zwerbowany do służb specjalnych. Odbył on ekstremalnie trudne szkolenie i trafił do jednostki osłaniającej wschodnią granicę Polski. Startował od najniższego szczebla, szybko zostać się szefem Delegatury Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Lublinie – najważniejszej jednostki kontrwywiadowczej na wschód od Wisły. W trakcie wielu lat służby poznał mechanizmy funkcjonowania agentów obcych państw w Polsce i dowiedział się, jak działa i czym zajmuje się kontrwywiad. Fakty, które odkrył, aż do tego momentu były ukrywane przed opinią publiczną. Nie bez powodu…

Aby się zapisać należy wybrać kupić bilet o wartości 0 zł. Należy przejść cały proces rejestracji wpisując swoje dane, które będą sprawdzane przy wejściu. Osoby niezapisane mogą nie zostać wpuszczone na wydarzenie.

Spotkanie ma charakter bezpłatny, zwracamy się z prośbą o zakup napoju i ciasta, które pozwalają na pokrycie podstawowych kosztów organizacyjnych.

Ze względu na wielkość sali prosimy przyjść najpóźniej na 15 minut przed rozpoczęciem, w celu zajęcia miejsc, czyli na 18:15.
Rezerwacja miejsca obowiązuje do 18:20 (czyli na 10 minut przed rozpoczęciem spotkania).

Osoby z listy rezerwowej w razie braku miejsc na dużej sali mogą skorzystać z drugiej naszej sali, aby uczestniczyć w spotkaniu, które będzie tam transmitowane. Z drugiej sali również będzie możliwość zadawania pytań, a na koniec podania ręki Wojciechowi Sumlińskiemu, zakupu książki o otrzymania podpisu.

Szczegóły

Data:
21 kwietnia
Czas:
18:30 - 20:30
Koszt:
Free

Bilety

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Bezpłatna rezerwacja Oficer ABW 21.04
0,00
0 available
Sold Out
×